Черкаська область, Драбівський район

До уваги жителів смт Драбів, сіл Левченкове та Тополі!

Дата: 19.02.2020 17:03

Драбівська селищна ОТГ звертається до власників та користувачів земельних ділянок (так званих ДОБАВОК)!

З метою уникнення подвійної приватизації земельних ділянок рекомендуємо громадянам до 31 березня 2020 року звернутися до землевпорядника селищної ради та перевірити наявність ділянок (так званих ДОБАВОК) в Державному земельному кадастрі (при собі мати державні акти на право власності на землю).

Громадянам, які користуються земельними ділянками (так званими ДОБАВКАМИ) без документів, рекомендуємо терміново отримати дозвіл на виготовлення документації та зареєструвати своє право власності чи право користування на умовах оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Нагадуємо, що запис в облікових документах не є підтвердженням права на земельну ділянку.

Телефон для довідок:31233.