Черкаська область, Драбівський район

Драбівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості проведено методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи

Дата: 03.03.2020 16:25

Відповідно до Програми  комплексного  профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти передбачена методична робота зі шкільними психологами, соціальними педагогами, працівниками молодіжних центрів, центрів соціальних служб для молоді, бібліотек з питань професійної орієнтації молоді.  Допомогти  виявити й розвинути особистісні якості та визначити шляхи їх реалізації у сфері трудової (економічної) діяльності, озброїти людину знаннями та навичками, що сприяють адаптуванню до мінливих обставин на ринку праці та розв’язанню проблемних ситуацій, що виникають на шляху професійного становлення та розвитку, підказати оптимальні напрями розбудови професійної кар’єри – далеко не всі питання, які хвилюють молоду людину і випускника  школи , зокрема. Тому  саме  ці теми звучали  під час проведення  методичного  семінару  фахівцем з  профорієнтації  Драбівської районної  філії  Черкаського ОЦЗ  Педашем В.С. з педагогічними працівниками Драбівського НВК  28 лютого.

Вчителі, володіючи актуальною інформацією щодо конкурентоспроможних спеціальностей і потреб ринку праці, а також маючи ресурси та відповідний інструментарій з орієнтації молоді на необхідні професії, в значній мірі зможуть допомогти школярам в їх професійному самовизначенні.