Черкаська область, Драбівський район

Електронний кабінет роботодавця

Дата: 08.04.2020 08:16

У час стрімкого розвитку інформаційних технологій,  Державний центр зайнятості активно впроваджує в роботу  електронні сервіси, що дозволяють підвищити якість та рівень комунікації з клієнтами за допомогою сучасних інтернет-методів.

Починаючи з лютого 2018 року на вебсайті Черкаського обласного центру зайнятості  «Єдине соціальне середовище зайнятості»  впроваджено в роботу електронні кабінети шукачів роботи та роботодавців.

«Електронний кабінет роботодавця» – електронний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування сервісних установ служби зайнятості та підвищення рівня взаємодії роботодавців із фахівцями служби зайнятості.

Користуючись Електронним кабінетом, роботодавець має змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень шукачів роботи на співбесіди, виконання договорів щодо громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Крім того, передбачена можливість переглядати подані звіти за формами 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» , 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», 1-ПА  «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» та ін.

Послугами «Електронного кабінету роботодавця» в Драбівському районі скористались 102 роботодавці. Подано 31 вакансію.