Черкаська область, Драбівський район

Дата: 29.05.2020 12:43

Драбівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що головним державним санітарним лікарем України, постановами від 09.05.2020 №№ 15-20 затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів на об'єктах, які розпочали свою роботу з 11.05.2020 відповідно до п. 2 постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Постанова головного Державного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров'я України від 09.05.2020 р. № 17 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Постанова головного Державного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров'я України від 09.05.2020 р. № 18 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби(COVID-19)”

Постанова головного Державного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров'я України від 09.05.2020 р. № 19 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій шодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Постанова головного Державного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров'я України від 09.05.2020 р. № 20 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)”