Черкаська область, Драбівський район

Особливості роботи Драбівської районної служби зайнятості у період карантину

Дата: 09.06.2020 12:50

За період карантину із 12 березня поточного року і 29 травня включно до Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулося 225 громадян, отримали статус безробітного 142 особи. Від роботодавців району надійшло 173 вакансії, працевлаштовано 166 драбівчан.

Усі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаютьсярізними способами дистанційної комунікації.

За допомогою веб-сервісів Zoom та Вайбер з безробітними та роботодавцями проводяться вебінари з загальних питань зайнятості. В умовах сьогодення основна увага приділяється роз’ясненню роботодавцям норм отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За результатами веб-спілкування отримали інформаційно-консультаційні роз’яснення 359 громадян.

Довідково: станом на 01.06.2020 сформовано та передано до Черкаського обласного центру зайнятості на опрацювання 10 пакетів документів на 21 особу для нарахування допомоги по частковому безробіттю.

Служба зайнятості контролює цільове використання коштів, що перераховуються роботодавцю для виплати їх працівникам.

Драбівська  районна філія ОЦЗ