Черкаська область, Драбівський район

Турбота про дітей селища

Дата: 13.07.2020 11:01

Одним з найголовніших завдань Драбівської селищної ради є турбота про наймолодших наших жителів. Вони заслуговують на захищене, здорове та творче середовище, в якому могли б граючись повноцінно розвиватися. Дітям необхідно створити якомога кращі умови на початку життя, які б дозволяли їм бути фізично здоровими, розумово розвиненими, соціально відповідальними та здатними набувати знання.

Світ дитини – це світ, в якому дорослі повинні створити найкращі стартові умови для її життя та сприяти розвитку індивідуальних здібностей в безпечному середовищі.

Тому з метою забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків 11 липня за ініціативи та участі працівників Драбівської селищної ради, комунального підприємства “Драбівське ВУЖКГ”, ЦРД “Сонечко”, представників депутатського корпусу селищної ради в парку “Поляна казок” в смт Драбові встановлено дитячий майданчик.

Сподіваємося, що дитячий майданчик ще довго стане місцем активного відпочинку дітей, а дорослі спонукатимуть до його бережного ставлення.