ОГОЛОШЕННЯ про конкурс «Драбів - наш дім», присвячений Дню селища Драбів

про конкурс «Драбів - наш дім», присвячений Дню селища Драбів

Драбівська селищна рада оголошує конкурс на кращий благоустрій «Драбів - наш дім», присвячений Дню селища Драбів.

Конкурс триватиме з 15 серпня до 15 вересня 2020 року.

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. Метою конкурсу «Драбів – наш дім» є поліпшення благоустрою селища, залучення підприємств, організацій, установ та жителів селища Драбів до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану селища.

Конкурс відбуватиметься у трьох номінаціях:

1. «Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств, установ та організацій селища» - І, ІІ, ІІІ місця;
  2. «Кращий під’їзд в багатоповерховому будинку» - І, ІІ, ІІІ місця;
  3. «Кращий благоустрій прилеглої дворової території приватної садиби» - І, ІІ, ІІІ місця.

Критерії оцінки об’єктів конкурсу по номінаціях.

Номінація - «Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств, установ та організацій селища»:

- Благоустрій прилеглої території (наявність без’ямкового підходу, або наявність тротуарної плитки), належне утримання зелених насаджень, газонів та квітників.

- Облаштування вивісок та зовнішнього освітлення.

- Належний архітектурно-естетичний вигляд фасаду адмінбудівлі.

- Наявність урн для сміття при вході в будівлю.

- Недопущення наклеювання оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, реклам на стінах будівлі.

- Недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території без дозволу.

- Утримання прилеглої території в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів).

Номінація - «Кращий під’їзд в багатоквартирному будинку»:

- Наявність старшого під’їзду.

- Активна участь жителів у наведенні і підтриманні санітарного стану та благоустрою під’їзду.

- Охайність вигляду фасаду під’їзду, належний санітарний стан під’їзду та сходових маршів (сходів).

- Наявність діючого освітлення біля входів у під’їзди, на сходових клітках.

- Благоустрій під’їзду: справність покрівлі на вході в під’їзд, вхідних дверей, замків, сходових перил та клітин, віконних рам, поштових ящиків, наявність: дошки оголошень на вході в під’їзд, табличок на під’їзді із вказаним номером під’їзду, номерних знаків на дверях квартир, елементів затишку (вазонів із квітами, тощо).

Номінація - «Кращий благоустрій прилеглої дворової території приватної садиби»:

- Оригінальність оформлення садиби.

- Наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку.

- Охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби.

- Наявність оригінальних зелених насаджень, квітників.

- Освітлення дворової території.

- Утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді.

- Утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів).

Підготовку та проведення конкурсу здійснює конкурсна комісія, яка призначається розпорядженням селищного голови. За результатами конкурсу переможці у кожній номінації отримають цінний подарунок від Драбівської селищної ради за: І місце – на суму 1000 грн., ІІ місце – на суму 700 грн., ІІІ місце – на суму 500 грн.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня селища Драбів.

Результати конкурсу на кращий благоустрій «Драбів – наш дім», публікуються в районній газеті «Драбівщина» та на офіційному веб-сайті Драбівської селищної ради.