Зі святом 1 вересня!

Шановні освітяни, учні, дошкільнята та батьки!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу,  це свято глибоко родинне і об’єднуюче.

Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти об’єднаної територіальної громади, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Першокласники з особливим теплом вирушать в чудову Країну знань, і повинні пам’ятати, що усі перешкоди долаються силою знань та вмінь.

Одинадцятикласники наближаються до шкільного фінішу, тому ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього

Шановні учителі та вихователі, на ваші плечі покладена висока місія. Ваше завдання – виховати гідних членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї Вітчизни.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу селищної ради хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З повагою,

Селищний голова                                                Василь ХМАРА