Черкаська область, Драбівський район

75 років тому закінчилася Друга світова війна

Дата: 02.09.2020 12:50

75 років тому закінчилася Друга світова війна

Ця війна була найжорстокішою та найбільш кривавою в історії. В ній брали участь 62 держави (80% населення Земної кулі). Військові дії велися на території 40 держав. У збройні сили було мобілізовано 110 мільйонів осіб. Загальні людські втрати досягли 60-65 мільйонів. З них вбито на фронтах — 27 мільйонів.

Українці, разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції, самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні.

Шановні жителі Драбівської об’єднаної територіальної громади!

Низько вклонімося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи її народу. Від імені Драбівської селищної ради та її виконавчого комітету бажаю, щоб над нашими головами завжди було мирне небо, щоб наші діти зростали в процвітаючій країні, у безпеці та відчували впевненість у своєму майбутньому!