За кошти місцевого бюджету придбано новий спецавтомобіль для перевезення рідких побутових відходів

Дата: 15.09.2020 11:34

На виконання рішення 16-ї сесії сьомого скликання Драбівської селищної ради комунальному підприємству КП "Драбівське ВУЖКГ" було виділено 1,5 млн.грн. коштів із селищного бюджету для придбання нового спецавтомобіля для перевезення рідких побутових відходів взамін старого, який повністю вичерпав свій ресурс. Комунальному підприємству КП «Драбівське ВУЖКГ» було придбано спецавтомобіль марки KSV-60 КОБАЛЬТ  на шасі FOTON.

• Основною перевагою асенізатора KSV-60 КОБАЛЬТ є надійність, економічність і багатофункціональність.
  • Автомашина може забирати відходи з каналізаційного колодязя глибиною до 5 метрів насосом, продуктивністю 240-360 м³ / год.
  • Двигун марки Cummins, потужністю 170 к.с., встановлений на асенізатор KSV-60 КОБАЛЬТ, легко транспортує цистерну, наповнену 6 м3 каналізаційних відходів.
  •  Для комплектації автомобіля використані деталі, вузли і агрегати, що поставляються зарубіжними виробниками.
  • Має вдосконалену ходову частину і підвищений ступень безпеки.