Черкаська область, Драбівський район

30 вересня—Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 08:00

Уцей день вітаємо зпрофесійним святом бібліотекарів — провідників усвіт знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Саме вам відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Безсумнівно, зараз можна завантажити йкупити практично будь-яку книгу, але, по-перше, усіх книг некупиш, а в бібліотеці їхможна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

Всеукраїнський день бібліотек — відмінний привід дізнатися, що з новинок з’явилося в літературі, або сходити в бібліотеку з дитиною та взяти улюблену книгу з вашого дитинства, або просто провести цей вечір зачитанням. Адже читати нешкідливо, шкідливо нечитати.