Черкаська область, Драбівський район

З Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2020 09:00

Шановні працівники освіти!

У перші дні золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Усіх Вас об’єднує головна мета спільної праці - допомагати дітям пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати свій життєвий шлях.

Драбівська селищна рада висловлює глибоку повагу Вам, педагогічні працівники, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та мирних, світлих днів!

З професійним святом!