Черкаська область, Драбівський район

Про результати конкурсу «Драбів - наш дім»

Дата: 02.10.2020 10:28

Драбівська селищна рада в період з 15 серпня до 15 вересня 2020 року проводила конкурс на кращий благоустрій «Драбів - наш дім», присвячений Дню селища Драбів.

До участі у конкурсі запрошувались підприємства, установи, організації, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. Метою конкурсу «Драбів – наш дім» є поліпшення благоустрою селища, залучення підприємств, організацій, установ та жителів селища Драбів до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану селища.

Конкурс відбувався у трьох номінаціях:

1. «Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств, установ та організацій селища» - І, ІІ, ІІІ місця;
  2. «Кращий під’їзд в багатоповерховому будинку» - І, ІІ, ІІІ місця;
  3. «Кращий благоустрій прилеглої дворової території приватної садиби» - І, ІІ, ІІІ місця.

За результатами конкурсу комісією Драбівської селищної ради були визначені переможці конкурсу.

І місце – Драбівський відділ обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, керівник - Черниш Олена Василівна;

ІІ місце – Драбівський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області, керівник - Чирва Роман Васильович;

ІІІ місце – Управління Державної казначейської служби Україниу Драбівському районіЧеркаської області, керівник Кубрушко Таміла Василівна.

«Кращий під’їзд в багатоповерховому будинку»

І місце – під’їзд №1 в багатоповерховому будинку по вул. Гагаріна, 110, старший під’їзду – Вакуленко Михайло Петрович;

ІІ місце – під’їзд №3 в багатоповерховому будинку по вул. Гагаріна, 110, старший під’їзду – Рось МиколаМиколайович;

ІІІ місце – під’їзд №1 в багатоповерховому будинку по вул. Шевченка, 2/1, старший під’їзду – Сотник Ольга Олександрівна.

«Кращий благоустрій прилеглої дворової території приватної садиби»

І місце – прилегла дворова територія приватної садиби по вул. Першотравнева, 28, власник  – Бандура Ганна Федотівна;

ІІ місце – прилегла дворова територія приватної садиби по вул. Васильченка, 25, власник  – Зелюк Наталія Миколаївна;

ІІІ місце – прилегла дворова територія приватної садиби по вул. Братів Ємченків, 17а, власник  – Клочко Тетяна Іванівна.

Переможці у кожній номінації отримали цінні подарунки від Драбівської селищної ради за: І місце – на суму 1000 грн., за ІІ місце – на суму 700 грн., за ІІІ місце – на суму 500 грн.Мешканці під’їзду №1 в багатоповерховому будинку по вул. Шевченка, 2/1, (старший під’їзду – Сотник Ольга Олександрівна) з благодійною метоюпередали свій подарунок в ЦРД «Сонечко».