Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 08.12.2020 16:56

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та екології  апарату Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів до 05.01.2021 року. Довідки за телефоном 3-07-24. Адреса: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, Драбівська селищна рада.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Драбівської селищної ради (https://drabivska-gromada.gov.ua) в розділі «Для ознайомлення».