ОГОЛОШЕННЯ конкурс на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

Дата: 18.12.2020 12:17

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури  апарату Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів до 16.01.2021 року. Довідки за телефоном          3-07-24. Адреса: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, Драбівська селищна рада.                     З переліком питань для участі у конкурсі та більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Драбівської селищної ради (https://drabivska-gromada.gov.ua) в розділі «Для ознайомлення».