РОЗПОРЯДЖЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

смт Драбів

№ 276

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради

Відповідно до пункту 8 статті 59, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,   Положення про  порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови № 82 від 21.05.2020, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад та дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури  апарату Драбівської селищної ради.

2. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Драбівської селищної ради.

3. Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради (додається).

4. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на Красоху О.С., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Селищний голова                                                                      Світлана ОРЕЛ

до розпорядження Драбівського селищного голови

від  18.12.2020  № 276

Перелік питань

на перевірку знань законодавства України для кандидатів на зайняття посади   головного спеціаліста відділу комунальної власності,

житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

апарату Драбівської селищної ради

(закони України «Про житлово-комунальні послуги», «Про архітектурну діяльність», «Про благоустрій населених пунктів», Положення про відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури  апарату Драбівської селищної ради)

1. Охарактеризуйте основні завдання відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

2. Які закони регулюють відносини у сфері житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури?

3. Права відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

4.  Класифікація житлово-комунальних послуг.

5 . Повноваження  селищної ради у сфері благоустрою населених пунктів.

6. Як регулюються відносини у сфері комунальних послуг?

7. Порядок видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах.

8. Що є підставою для видалення зелених насаджень, які ростуть  на прибудинковій території?

9.  Вулична та дорожня мережа, її призначення.

10. Які роботи виконуються при проведенні благоустрою населених пунктів?

11. Які вимоги до належного утримання кладовищ?

12. Спеціалізована дорожня техніка.

13. Система  благоустрою населених пунктів.

14. Порядок складання та затвердження актів виконаних робіт.

15. Несанкціоновані звалища та їх визначення.

16. Порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

17. Порядок прийому та передачі майна комунальної власності.

18. Що таке «малі архітектурні форми» і де їх розміщують?

19. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів.

20. Відповідальність осіб за порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керуючий справами                                                             Ольга КРАСОХА

до розпорядження Драбівського селищного голови

від  18.12.2020  № 276

Перелік питань

житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури

апарату Драбівської селищної ради

3. Права відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

4.  Класифікація житлово-комунальних послуг.

5 . Повноваження  селищної ради у сфері благоустрою населених пунктів.

6. Як регулюються відносини у сфері комунальних послуг?

7. Порядок видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах.

9.  Вулична та дорожня мережа, її призначення.

10. Які роботи виконуються при проведенні благоустрою населених пунктів?

11. Які вимоги до належного утримання кладовищ?

12. Спеціалізована дорожня техніка.

13. Система  благоустрою населених пунктів.

14. Порядок складання та затвердження актів виконаних робіт.

15. Несанкціоновані звалища та їх визначення.

16. Порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

17. Порядок прийому та передачі майна комунальної власності.

18. Що таке «малі архітектурні форми» і де їх розміщують?

19. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів.