Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 21.12.2020

проведення засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради

Місце проведення                                                           Малий  зал засідань

Будинку Рад

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Драбівської селищної  ради.

комітету  Драбівської селищної ради

2. Про погодження проекту Програми соціально-економічного розвитку Драбівської громади на 2021 рік.

Інформує:  ЖУК  Ігор Іванович,

начальник  відділу  економічного розвитку та

інвестицій Драбівської селищної ради

3. Про погодження  проекту селищного  бюджету Драбівської громади на 2021 рік.

Інформує:  ЦИГАНОК   Людмила  Миколаївна,

начальник  фінансового  відділу

Драбівської селищної  ради

4. Про  схвалення    Програми  забезпечення правопорядку на території   Драбівської   громади на 2021-2025 роки.

комітету  Драбівської селищної ради

5. Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки   і надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради.

комітету  Драбівської селищної ради

6. Про схвалення  комплексної  Програми створення матеріально-технічного резерву Драбівської територіальної громади  щодо  попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час  та на особливий період на 2021 – 2025 роки.

комітету  Драбівської селищної ради

7. Про створення комісії з приймання-передачі закладів освіти  (їх нерухомого майна, основних  засобів, фондів та матеріальних цінностей) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Золотоніського району до комунальної власності Драбівської селищної територіальної громади.

Інформує:   МИРОНЕНКО  Ольга Миколаївна,

начальник відділу комунальної власності,

житлово-комунального господарства, будівництва та  архітектури апарату Драбівської селищної ради

8. Про створення комісії з приймання-передачі закладів освіти (їх нерухомого майна, основних  засобів, фондів та матеріальних цінностей) із комунальної  власності сіл до комунальної власності Драбівської селищної територіальної громади.

Інформує:   МИРОНЕНКО  Ольга Миколаївна,

начальник відділу комунальної власності,

9. Про зміну погосподарського  номеру  районної  організації "Районний     фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос".

Інформує:  КРАСОХА  Ольга  Сергіївна,