ОГОЛОШЕННЯ конкурс на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради, головного спеціаліста юридичного відділу апарату Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

• начальник   відділу   – повна вища освіта за освітньо кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на державній службі, в органах місцевого самоврядування або в соціальній сфері   не менше 5 років; вільне володіння державною мовою та вміння працювати на персональному ком’ютері в режимі користувача;
  • головний спеціаліст  - освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів до 04.02.2021 року.

Довідки за телефоном          3-07-24.

Адреса: смт Драбів, вул. Центральна, 69, каб. 305, Драбівська селищна рада.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Драбівської селищної ради (https://drabivska-gromada.gov.ua) в розділі «Для ознайомлення».