День Соборності та Свободи

Дата: 22.01.2021 09:13

Шановні жителі Драбівської об’єднаної територіальної громади!

22 січня  1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України.  Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної   та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас  символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.
    Щиро вітаю
вас, дорогі земляки,  з   цим великим національним святом від себе особисто та усіх депутатів Драбівської селищної ради!
    Бажаю нам усім  здорового прагматизму і щирої віри  для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, в який живемо.  Пам’ятаймо та шануймо   наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за  Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не  перетворилася в ілюзію.
    Зичу
вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.
    Слава Україні! Героям Слава!

Голова Драбівської селищної ради                                             Світлана ОРЕЛ