Попередження про ускладення погодніх умов

Дата: 27.01.2021 16:48

За інформацією Черкаського обласного Гідрометцентру 27-28 січня  в Черкаській області очікується значне погіршення погодних умов та сніговий циклон. Прогнозований невеликий мороз - вночі -5°, а вдень до -3° створить умови для значного  нігонакопичення. За попередніми розрахунками Черкаського обласного гідрометцентру, у східній частині області на ранок 27 січня висота снігового покриву становитиме 4-6 см, а вже на ранок 29 січня - 20-25 см (І рівень небезпечності, жовтий).

Погодні умови можуть призвести до порушення енергозабезпечення окремих населених пунктів та порушення руху автомобільного транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Закликаємо жителів Драбівської громади, особливо водіїв, утриматися від поїздок під час ускладнення погодних умов та не перешкоджати роботі комунальних служб

Пам’ятайте, що керування транспортними засобами в складних погодних умовах вимагає уважності, зосередженості та обережності.

Якщо ви опинилися у скрутній ситуації — телефонуйте на спецлінію за номером 102.