Рішення 3 сесії VIII скликання Драбівської селищної ради від 24.12.2020

Про бюджет Драбівської територіальної громади на 2021 рік

Про припинення повноважень сільських виборчих комісій

Про визначення головних розпорядників бюджетних коштів

Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг

Про затвердження Програми соціального,економічного та культурного розвитку (0.82 МБ)

Про передачу комунальних установ та закладів (їх нерухомого майна, основних засобів та матеріальних цінностей), окремого майна в оперативне управління виконавчого комітету Драбівської селищної ради

Про прийняття закладів (їх нерухомого майна, основних засобів, фондів та матеріальних цінностей), окремого майна із комунальної власності сіл до комунальної власності Драбівської селищної територіальної громади

Про затвердження Програми забезпечення правопорядку на території Драбівської громади на 2021-2025 роки

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бойківщина Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Драбове-Барятинське Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Волошка» c. Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка», садка Софії Русової c. Драбове – Барятинське Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» c. Золотоношка Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Перервинці Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів c. Митлашівка Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка c. Нехайки Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 20.12.2019р №38-2/V11 "Про Білоусівський сільський бюджет на 2020 рік"