Про оголошення конкурсу

Дата: 23.12.2020 14:34

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

завідувача сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради;

головного та провідного спеціаліста фінансового відділу Драбівської селищної ради;

провідного спеціаліста загального відділу апарату Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів до 20.01.2021. Довідки за телефоном  3-07-24. Адреса: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, Драбівська селищна рада.

З переліком питань для участі у конкурсі та більш детальною інформацією та можна ознайомитися на сайті Драбівської селищної ради (https://drabivska-gromada.gov.ua) в розділі «Для ознайомлення».

Розпорядження про оголошення конкурсу