За 10—12 днів зможемо провакцинувати всіх з цільової групи першого етапу- Олександр Скічко

  • 355

Результат пошуку зображень за запитом За 10—12 днів зможемо провакцинувати всіх з цільової групи першого етапу- Олександр СкічкоГолова Черкаської ОДА Олександр Скічко у ефірі програми “Право на владу” розповів про готовність Черкащини до першого етапу вакцинації.

– План готовий від А до Я. Маємо повністю розроблену механіку процесу — похвилинно. Всі маршрути продумані. Мобільні бригади підібрані.
У нас сьогодні є повний перелік людей, які будуть вакцинуватися – це медики, які працюють із пацієнтами, хворими на ковід, усі спеціалісти екстреної медичної допомоги, працівники мобільних бригад – 2739 осіб.
За 10—12 днів ми зможемо провакцинувати всіх, – зауважив Олександр Скічко.

1-ша хвиля щеплення по всій Україні стосуватиметься людей із критичним ризиком інфікування та які виконують критичні функції у боротьбі з коронавірусною хворобою – це:

– усі медичні працівники, які надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (1435 осіб);
– усі працівники екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв (1292 осіб);
– усі працівники мобільних бригад з вакцинації (12).

Перша доза має бути зроблена вищевказаній визначеній цільовій групі упродовж 20 робочих днів.

Вакцинацію здійснюватимуть дві мобільні бригади, що створені на базі Черкаського та Звенигородського центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Між ними в рівній мірі  розподілено навантаження.

Одна мобільна бригада (1 – лікар, 2 – медичні сестри, 1 – реєстратор, 1 – водій) – 1 сесія проводить за один робочий день 100 щеплень (тобто 100 осіб).

Для оперативності логістики буде організоване  підвезення медпрацівників з однієї лікарні до іншої.

Для роботи мобільної бригади в закладах охорони здоров’я створено окремі тимчасові пункти щеплень, які розгортаються на 24 години, а після закінчення вакцинальної сесії продовжують роботу в звичному режимі. Бригада залишає заклад  через 30 хвилин після останньої вакцинації.

Детальніше про те, як усе відбуватиметься та розроблений механізм, – у відео: