Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради

Дата: 10.12.2020 21:28

Відповідно до пункту 8 статті 59, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,   Положення про  порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Драбівської селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови № 82 від 21.05.2020, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад та дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради.

2. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Драбівської селищної ради.

3. Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради (додається).

4. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на Красоху О.С., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Розпорядження №266 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування апарату Драбівської селищної ради»