Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2021 14:04

Сьогодні, 15 лютого, з метою вшанування воїнів-інтернаціоналістів, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан, у селищі Драбів відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Захід пройшов за участі Драбівського селищного голови Світлани Орел, секретаря селищної ради Олександра Мірошника, керуючого справами виконавчого комітету Ольги Красохи  та учасників бойових дій на території інших країн.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, а також поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям.

Пам'ять про їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях…