Конкурс на заміщення вакантної посади

про проведення конкурсу на зайняття посади директора

Відповідно до частини другої статті  13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на зайняття  посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради» (далі - Центр).

Юридична адреса комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради Черкаської області»: вул. Центральна, 69, смт  Драбів.

Основними напрямками діяльності Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавки за складність, напруженість у роботі.

Крім того, директору може виплачуватись винагорода за вислугу років (за наявності).

Приймання документів  від  претендентів здійснюється з 16.02.2021  до 02.03.2021  з 8.00 год до 17.00 год.

Документи приймаються  за адресою: смт Драбів, вул. Центральна,69  каб. № 417.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок додається);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради Черкаської області».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше н 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

-   неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради» відбудеться в приміщенні  Драбівської селищної ради 12.03.2021 року      о 14:00.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – Перепелиця  Тетяна Сергіївна, електронна пошта: szdrabiv@ukr.net, контактний телефон  +380956092066.