Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття посади

директора комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради  Черкаської області»

На підставі розпорядження Драбівської селищної  ради від 15 лютого 2021 року № 19-р  «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Драбівської селищної ради Черкаської області»  (далі – Центр)   Драбівська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 16.02.2021 до 25.02.2021 відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради за адресою: смт  Драбів,  вул. Центральна, 69,  каб.417.

Результат пошуку зображень за запитом Оголошення