Небесна Сотня: Герої не вмирають

Дата: 17.02.2021 18:02

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року   для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській відбулося найбільш жорстоке протистояння між бійцями підрозділу «Беркут» і патріотами країни, саме тоді переважно від куль снайперів, загинула майже сотня активістів Майдану. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня.

До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в дитячій бібліотеці організована книжково-ілюстративна виставка «Небесна Сотня: Герої не вмирають»,  та створена відео презентація «Поетичний вінок шани героям Небесної Сотні».

Посилання на відео https://www.facebook.com/100309615003373/videos/895090124559013