До відома суб’єктів господарювання!

Дата: 23.02.2021 10:22

У зв’язку із високою зацікавленістю суб’єктів підприємницької діяльності, охочих взяти участь в опитуванні та внесенні пропозицій щодо покращення інноваційної екосистеми в Україні, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України продовжує опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: "Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди".

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту.

Основною метою дослідження є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. В опитуванні вже взяло участь 133 підприємця, усі респонденти отримають можливість ознайомитись із презентацією-результатами дослідження.

Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року.

Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d