Розгорнуто книжково – ілюстративну виставку «Леся Українка – поетична квітка України»

Дата: 24.02.2021 09:30

25 лютого вся Україна  відзначатиме 150-річчя від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок України. Завдяки щирій відданості рідній країні, її ім’я стало одним із символів української держави.

Напередодні пам’ятної дати, працівниками дитячої бібліотеки  представлено книжково-ілюстративну виставку «Леся Українка – поетична квітка України». Користувачі бібліотеки мають можливість познайомитися з життєвим шляхом поетеси, звернутися до її ліричних віршів, поем, драматичних творів.

Посилання на літературний флешмоб «На крилах пісень»