Виїзний прийом громадян

Дата: 25.02.2021 10:08

24 лютого 2021 року, секретар Драбівської селищної ради  Олександр Мірошник разом із начальником відділу земельних відносин  та екології виконавчого апарату селищної ради Галиною Рибкою здійснили виїзний прийом громадян в селах Левченкове та Тополі.

Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, громадяни порушували питання отримання земельних ділянок для ведення особистого сільськогосподарського господарства, ремонту дороги, автобусного сполучення, працевлаштування молоді у селі. Також було порушено ряд питань, що стосувалися соціального захисту громадян.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, секретар взяв під особистий контроль та дав відповідні доручення керівникам профільних структурних підрозділів селищної ради для їх оперативного вирішення.