Проведено навчання для старост і діловодів селищної ради

  • 635

 

    Сьогодні, 3 березня, працівниками виконавчого апарату Драбівської селищної ради організовано та проведено навчання для старост та діловодів Драбівської громади.  

    Питання грамотності та оформлення низки нотаріальних дій завжди стояло дуже гостро, тому для вивчення правильного оформлення даних документів були запрошені приватні нотаріуси Олег Бірюк та Олексій Петраченко. Нотаріуси надали учасникам зібрання практичні та методичні рекомендації, відповідну нормативну базу.

     Про державну реєстрацію актів цивільного стану присутніх інформувала начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Тетяна Купріна.

     Начальник відділу соціально захисту та охорони здоров'я селищної ради Тетяна Перепелиця розповіла про порядок організації пільгового перевезення на території Драбівської громади.

    Начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого апарату селищної ради Світлана Шемігон разом з головним спеціалістом цього відділу Світланою Лисаченко, ознайомила старост та діловодів громади із змінами щодо проведення реєстрації місця проживання фізичних осіб.

      В свою чергу, начальник загального відділу виконавчого апарату селищної ради, Світлана Сухина, надала змістовну консультацію про організацію роботи з документами в селищній раді.

       Сьогоднішня зустріч мала на меті надати професійну допомогу старостам та діловодам при роботі з документами, які оформляються посадовими особами місцевого самоврядування, а також підвищити компетентність учасників навчання у вирішенні тих чи інших завдань.