Сектор культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • 870

 

Відповідно до Закону України «Про культуру» та Закону України від      28 січня 2016 року № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»,  керуючись Положенням про сектор культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради затвердженим рішенням сесії Драбівської селищної ради від 25.11.2020 №  1  -  14 /VІІІ, рішення сесії Драбівської селищної ради «Про передачу закладів культури та кіно (їх нерухомого майна, основних засобів, матеріальних цінностей та транспортних засобів) в оперативне управління та на баланс сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради» від 19.02.2021 № 5-23/VІІІ,  сектор культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- директора Драбівського Центру культури і дозвілля;

- директора Левченківського сільського будинку культури.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я завідувача сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копію паспорта громадянина України;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програму розвитку установина один і п’ять років.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів  та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 4 березня 2021 року;

Дата початку формування конкурсної комісії з 4 березня 2021 року;

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради, або подаються особисто, у встановлений строк.

 

Адреса: смт Драбів, вул. Центральна, 77, e-mail: drabivcultura@gmail.com.

Довідки за телефонами 30-8-05, 30-0-69.

 

ДОВІДКОВО

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

        

Згода на обробку персональних даних 

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі