Державна реєстрація бізнесу та громадських формувань

Дата: 04.03.2021 12:47

Державна реєстрація бізнесу – Старий Самбір

На все свій час. Якими ж часовими проміжками вимірюється процедура державної реєстрації бізнесу та громадських формувань??? Детальніше про основні законодавчі дедлайни для розгляду різного типу документів, поданих для державної реєстрації, та проведення інших реєстраційних дій, — у підготовленій експертами Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України пам’ятці????????????

??Звертаємо увагу, що вказані в інфографіці строки щодо юридичних осіб та ФОПів обчислюються із моменту надходження документів, а для решти випадків — з дати подання документів.

?Врахуйте, що строк розгляду певного типу документів (щодо політичної партії, творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки, професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання, громадського об’єднання (ГО), місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи) може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.

Водночас державна реєстрація може проводитися й у скорочені строки, крім випадку, передбаченого пунктом 10 частини першої статті 26 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

?Державна реєстрація у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених пунктом 1 урядової постанови від 25 грудня 2015 р. № 1133 ???? https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1133-2015-%D0%BF#Text

#OfficeAgainstRaiders

Немає опису світлини.