Проведено 7 позачергову сесію Драбівської селищної ради VIII скликання

Дата: 10.03.2021 12:21

10 березня 2021 року під головуванням cелищного голови Світлани ОРЕЛ відбулася 7 позачергова сесія Драбівської селищної ради VIII скликання. У ході засідання було розглянуто 4 питання порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Депутати внесли зміни до бюджету Драбівської селищної ради на 2021 рік, якими виділи з місцевого бюджету кошти у сумі 2312000 грн. на співфінансування добудови спортивного та актового залів Драбівського НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія» Драбівської селищної ради Черкаської області.

Також прийняли рішення про продаж права оренди на земельних торгах (аукціону) та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення,  внесли зміни до переліку закладів освіти, які знаходяться в оперативному управлінні та на балансі відділу освіти Драбівської селищної ради.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Світлана ОРЕЛ подякувала депутатам за роботу.