Олександр Скічко розповів про проекти #ВеликеБудівництво, які планують втілювати в області цьогоріч

  • 817

Фото без опису

На Черкащину з робочим візитом завітав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишовв. Голова ОДА презентував йому проекти Черкащини, які розраховують включити до програми #ВеликеБудівництво в цьому році.

Фото без опису

Фото без опису

Басейн у Золотоноші

Золотонісці чекають на нього п’ятий рік. Він працюватиме для учнів міста, а у вихідні він буде відкритий для всіх золотонісців.

Крім нього, плануємо реалізувати ще п’ять закладів спортивної інфраструктури, це:

  • реконструкція стадіону «Шахтар» у м. Ватутіне;
  • будівництво стадіону в смт Стеблів, будівництво стадіону, у м. Тальне;
  • капремонт спортивних майданчиків та стадіону «Колос» у м. Городище;
  • будівництво спортзалу школи смт Драбів.

Фото без опису

Фото без опису

Будинок культури в Каневі

Це буде надсучасний заклад у місті, де вже є перший в Україні Національний історико-культурний заповідник – Шевченківський. Тут ми організуємо Канівський міжнародний фестиваль сучасного кіно та інші заходи міжнародного рівня.

Будинок культури в Умані

Умань – ще один туристичний магніт, куди щороку приїздять тисячі паломників із усього світу. Це данність, яку ми повинні використовувати з вигоду для міста, а отже, й містян. Будинок культури – частина концепції проекту зі створення «Маленького Єрусалиму», що включає також проект нового парку.

Фото без опису

Черкаська обласна лікарня

Сюди приїжджають не тільки з нашої області, а й з усієї України та навіть країн-сусідів. Ми маємо ключовий симбіоз: висококваліфікованих лікарів та 26 лікарняних відділень із новітнім обладнанням за найрізноманітнішими напрямами.

У рамках президентської програми хочемо утеплити 9-поверховий корпус, впровадити енергозберігальні технології та зекономити на цьому від 10 млн грн у рік.

Фото без опису

Будівництво дитячого садочка на Митниці

Такого садочку, який передбачений на 300 місця, в області ще немає. Тут будуть басейн, інклюзивні майданчики та багато інтерактиву, необхідного для розвитку дітей.

Капітальний ремонт у Шполянському дитячому садочку № 3.

Фото без описуПроведення термомодернізації в Білозірському ліцеї, Маньківській школі № 1, Капремонт школи № 11 у Смілі.

– Наразі це – наші пріоритетні проекти, від яких залежить стратегія розвитку нашого Черкащини. Вони значно покращать життя мешканців територій у медичному, освітньому, спортивному, культурному обслуговуванні. Важливо: проекти, які реалізовуються в рамках #ВеликогоБудівництва, обов’язково мають відповідати стандартам безбар’єрності. Тож усі наші об’єкти ми здаватимемо в експлуатацію виключно так. Крім того, мені б хотілося завершити довгобуди, які вже реалізовані на 80–90 %, у які вкладено мільйони гривень, але які роками не вводилися в експлуатацію, – зазначив Олександр Скічко.

Фото без описуФото без опису