Робоча поїздка в село Перервинці

Дата: 11.03.2021 17:03

Сьогодні 11 березня 2021 року заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Зореслав Рудченко з робочим візитом побував у селі Перервинці, зустрівся із старостою сіл Перервинці та Козорізи, Анатолієм Кучменком та ознайомився з першочерговими проблемами жителів громади.

У ході спілкування мешканці громади зверталися до Зореслава Анатолійовича з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села та особистими проблемами. Зокрема, мешканці села озвучили питання призначення та перерахунку субсидії на житлово-комунальні послуги, отримання матеріальної допомоги на лікування, автобусного сполучення тощо.

Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, Зореслав Рудченко взяв на особистий контроль та зазначив, що такі зустрічі дають змогу краще ознайомитися з наболілими проблемами жителів сіл та почути думку кожного.