Драбів попрощався із загиблим односельчанином - воїном ООС

Дата: 15.03.2021 09:13

У суботу 13 березня Драбів попрощався із військовим Володимиром Онопрієнком, який загинув в зоні ООС на сході України 10 березня.

Володимир Онопрієнко 1977 року народження, уродженець смт Драбів, з 2018 року служив у Збройних Силих України за контрактом. Був старшим солдатом  24-го штурмового батальйону «Айдар». Унаслідок ворожого вогню Володимир отримав важке поранення. Військовому оперативно було надано медичну допомогу та врятувати його життя не вдалося.

Попрощатися із захисником, загиблим за суверенітет і незалежність України, зібралися сотні людей: воїни АТО та ООС, друзі, очільники області, району, селищної громади та односельчани.  Проводжали воїна під синьо-жовтим прапором та з усіма військовими почестями.

У Героя залишилась мати, дружина та донька.

Вічна пам'ять! Слава Україні! Героям Слава!