Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 11.03.2021

Дата: 16.03.2021 16:02

1.Про затвердження Плану заходів з проведення на території Драбівської територіальної громади щорічної акції «За чисте довкілля».

2.Про затвердження Плану заходів з  облаштування сміттєзвалищ  у населених пунктах Драбівської  територіальної громади на 2021 рік.

3. Про роботу виконавчого комітету селищної ради по забезпеченню реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади в сфері регулювання земельних відносин.

4. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради.

5. Про підсумки розвитку освіти на території селищної ради за 2020 рік та завдання на 2021 рік.

6. Про реорганізацію закладів освіти на території селищної ради.

7. Про схвалення проєкту Програми оздоровлення та відпочинку дітей Драбівської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.

8. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних та інших дій на старост Драбівської селищної ради.

9. Про надання матеріальної допомоги.

10. Про схвалення Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2021 - 2023 роки.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.12.2020 № 1 – 5/VІІІ.

12. Про усунення порушень, визначених ухвалою Драбівського районного суду.

13. Про затвердження Плану заходів з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

14. Про встановлення дорожнього знаку.

Протокол засідання виконавчого комітету селищної ради від 11.03.2021 № 3