21 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 06:00

Шановні працівники житлово-комунальних господарств і побутового обслуговування населення Драбівської громади! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей.

Упевнені, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг.

Висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

Бажаємо Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

Селищний голова, депутати та члени виконавчого комітету Драбівської селищної ради