Особливості діяльності відділу „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Драбівської селищної ради у період дії карантину

Дата: 23.03.2021 17:14

Відповідно до статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19“ (із змінами), Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“ на території України з метою запобігання поширенню Коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Враховуючи рекомендації Міністерства цифрової трансформації України від 16.03.2020, відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Драбівської селищної ради (далі – ЦНАП) тимчасово запроваджує обмежувальні заходи:

1. Режим роботи ЦНАП для відвідувачів:

понеділок-п'ятниця з 8.00 – до 13.00

після 14.00 – без відвідувачів.

вихідні дні – субота, неділя

2. Обмеження прийому громадян адміністраторами ЦНАП:

у відкритій частині ЦНАП заборонено перебування громадян, в кількості, що перевищує кількість працівників ЦНАП.

3. Позачергово обслуговуються громадяни похилого віку, вагітні жінки, суб'єкти звернення з дітьми, інші категорії осіб, віднесені до групи високого ризику.

4. Суб'єкти звернення з ознаками інфекційного захворювання (кашель, підвищена температура тощо) не допускаються у приміщення ЦНАП без індивідуальних засобів захисту (масок).

5. Попередній запис, надання консультацій та роз'яснень суб'єктам звернень здійснюється в режимі онлайн з використанням засобів зв'язку:

e-mail  drabiv_cnap@ukr.net

тел. (04738) 3 05 81, (093) 068 84 31

Просимо вибачення за тимчасові незручності!