Відбулися засідання постійних комісій селищної ради

Дата: 25.03.2021 15:42

З 23 по 25 березня відбулися засідання трьох постійних комісій селищної ради.

Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва розглянула зміни до бюджету Драбівської територіальної громади на 2021 рік, до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади, обговорили програми фінансової підтримки КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 рр. та КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» на 2021-2023 рр.

Комісіями з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту опрацьовано проєкти рішень про реорганізацію початкової школи с. Привітне та закладів загальної середньої освіти сіл Перервинці і Бойківщина, розглянуто Положення про старосту селищної ради.

По завершенню обговорення всі питання були погоджені та рекомендовані до розгляду на черговій сесії селищної ради.