Відбувся прийом громадян в селі Бойківщина

Дата: 25.03.2021 16:37

Сьогодні 25 березня 2021 року керуючий справами (секретар) селищної ради, Ольга Красоха здійснила виїзний прийом громадян до села Бойківщина. Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались ремонту доріг, автобусного сполучення, створення робочих місць, вивезення сміття, отримання земельних ділянок для ведення особистого сільськогосподарського господарства, соціального захисту.

На всі порушені питання, Ольга Сергіївна надала вичерпні відповіді та наголосила, що тільки спільними зусиллями ми можемо побудувати сильну та спроможну громаду.

Питання, які потребують детального вивчення, керуючий справами (секретар) взяла під особистий контроль і доручила керівникам структурних підрозділів детально вивчити та знайти шляхи для їх вирішення.

Також, в ході візиту Ольга Красоха разом з старостою села Бойківщина, Вікторією Дрофич відвідали заклади соціальної сфери та обговорили перспективний план розвитку села.