Набула чинності постанова щодо Порядку зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів

Дата: 26.03.2021 11:20

Постанова Кабінету Міністрів України №232 від 17.03.2021 «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» опублікована в офіційному виданні Кабінету Міністрів України - газеті «Урядовий кур'єр» №56 від 24.03.2021.

Постанова Кабінету Міністрів набирає чинності з дня її офіційного опублікування  - 24 березня 2021 року.

Постанова також розміщена на офіційному сайті Верховної Ради України.

Зазначеною постановою, зокрема, затверджені частки для зарахування до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у першому півріччі 2021 року.

АМУ сподівається, що до кінця березня відповідні кошти надійдуть до бюджетів громад.