До уваги керівників підприємств, установ, організацій Драбівської територіальної громади!

Дата: 29.03.2021 11:33

Відповідно до статті 24 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою на території населених пунктів Драбівської селищної ради, затверджених рішенням Драбівської селищної ради від 22.10.2019 №7-43/VIII, утримання та благоустрій територій підприємств, установ, організацій, належних до них будівель та споруд проводиться відповідним власником або балансоутримувачем.

Враховуючи вищевикладене, з метою реалізації комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані, очищення та озеленення територій, збереження та відновлення об'єктів благоустрою, просимо забезпечити належне утримання прилеглої (до підприємства, установи та організації) території та до 17.04.2021 (визначений День благоустрою на території громади) здійснити прибирання від сміття та травостою відповідної території, побілку бортового (бордюрного) каменю.

Крім того, відповідно до Правил благоустрою відповідальні посадові особи суб’єктів господарювання зобов’язані щорічно за два місяці до кінця календарного року укладати договори на наступний рік з спеціалізованими організаціями на вивіз та знешкодження відходів та сміття.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі невиконання та порушення Правил благоустрою території Драбівської селищної ради, а також недотримання цих Правил щодо забезпечення чистоти тягне за собою адміністративну відповідальність згідно до статті 152 КУпАП.

Будемо Вам вдячні за розуміння, співпрацю та небайдужість до питань благоустрою  селища.