Проведено зустрічі із сільськогосподарськими виробниками, які орендують землі на території громади

Дата: 01.04.2021 10:16

З метою забезпечення економічного розвитку  та розбудови Драбівської територіальної громади, головою селищної ради, Світланою Орел та заступником голови з питань діяльності виконавчих органів, Зореславом Рудченком упродовж березня проводилися зустрічі із сільськогосподарськими виробниками, які орендують землі на території Драбівської громади. Основне питання, що порушувалось стосувалося збільшення надходжень до місцевого бюджету з плати за землю, адже кожне господарство платить різний відсоток (від 4% і до 16,32% від нормативно-грошової оцінки землі).

"Завдяки бюджетній децентралізації та реформі місцевого самоврядування громади отримали більше ресурсів та більше повноважень ними розпоряджатися, і саме зараз ми маємо серйозно підійти до питання свого подальшого розвитку, визначитися з можливостями та головними напрямками своєї роботи. Забезпечити для мешканців належні послуги, робочі місця, соціальну допомогу, благоустрій та хороші дороги зможуть економічно розвинені, спроможні громади. Підвищення якості життя громадян – це і є головна мета реформи" -  зазначила Світлана Орел.

Більшість орендарів виявились не байдужими до своєї громади та підтримали пропозиції до співпраці.