Драбівська селищна рада підписала меморандум про співробітництво у впровадженні сучасних освітніх технологій у закладах освіти

23 лютого 2021 року підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією міст України та Міністерством цифрової трансформації України. Головна мета–консолідація зусиль та створення рамок для співпраці в напрямку цифрової трансформації громад.

Меморандум підписали: Голова Асоціації міст України Віталій Кличко та Віце-прем’єр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Сьогодні Мінцифра працює над тим, щоб перевести 100% державних послуг в онлайн до 2024 року.

Спільна діяльність Сторін буде спрямована на:

• Організацію тематичних семінарів, дискусій,  конференцій;
  • Сприяння розробці та впровадження навчальних та інформаційних програм та курсів, різноманітних проектів, спрямованих на підвищення рівня цифровізації в громадах;
  • Проведення аналітичного дослідження найбільш проблемних питань, що перешкоджають впровадженню цифрових технологій;
  • Координація розробки нормативної бази щодо цифрової трансформації.

Окрім того, АМУ та Мінцифри поширюватимуть успішні кейси та кращі практики у сфері впровадження цифрових технологій в управління громадами.

Цифрова трансформація освіти дозволить місцевому самоврядуванню   впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проекти, спрямовані на підвищення рівня цифровізації в громадах.

Для реалізації в рамках співробітництва проєкту «Інноваційний прорив» визначаються такі напрями співпраці:

- заклади загальної середньої освіти підключаються  до сучасних електронних освітніх ресурсів;

- педагогічні працівники закладів освіти громади беруть участь у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін. в рамках проекту «Інноваційний  прорив»;

- громади залучаються до національних та міжнародних проектів, в тому числі грантових.

- організовуються заходи із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими громадськими організаціями.

Пріоритетними напрямками співпраці у 2021 році є:

• Дошкільна освіта;
  • Нова Українська Школа;
  • Інклюзивна освіта;
  • Предмети природничого-математичного циклу.