Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 08.04.2021 11:24

8 квітня  під головуванням селищного голови Світлани Орел  в онлайн режимі відбулося чергове засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

В  засіданні взяло участь 18 членів виконкому із 25 затверджених сесією селищної ради.

Члени виконавчого комітету затвердили план заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території селищної ради,  розглянули низку питань, що стосуються вирішення житлово-комунальних проблем, прийняли відповідні рішення згідно поданих до виконавчого комітету заяв фізичних та юридичних осіб.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.