«Ми відновимо найбільш критичні автошляхи області», – Олександр Скічко

259 км автомобільних доріг державного значення відновлять цього року на Черкащині. Для області це рекордний план за увесь період незалежності. Про це пише голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у «Фейсбуці».

У рамках президентської програми #ВеликеБудівництво зроблять реконструкцію, капітальний та поточний ремонт доріг.

Відновлять найбільш критичні автошляхи:  Київ – Знам’янка, що проходить через колишні райцентри Корсунь, Городище, Смілу, Кам’янку.

Золотоноша – Черкаси – Сміла –Шпола – Звенигородка – Тальне – Умань.

Капітально відремонтують:

Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка — шлях, що сполучає Вінницьку та Кіровоградську області через місто Умань;

Кременець — Біла Церква— Ржищів — Канів — Софіївка – дорогу, що бере початок у Рівненській області та проходить через Канів і закінчується у Софіївці Золотоніського району;

Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, що проходить через Золотоніщину;

дорогу від Канева через Черкаси до Чигирина і на Кременчук;

Драбів – Золотоноша, що сполучає національну трасу та міжнародну Київ– Харків.

У рамках реалізації програми #ВеликеБудівництво створюємо можливості для залучення інвестицій у регіон, створення робочих місць, наповнення бюджетів різних рівнів. Це в першу чергу – комфорт та безпека мешканців нашого краю.