До уваги жителів Драбівської громади!

Дата: 16.04.2021 12:09

Шановні жителі громади! Драбівська селищна рада дякує всім жителям громади, які долучились до прибирання території селища  – ми всі розуміємо, що громада буде чистою  лише тоді, коли кожен прибере за собою.

Про  проведену роботу свідчать гори сміття на узбіччях доріг та прибудинкових територіях. Не дивлячись на те, що селищна рада  не надає послуги із вивезення сміття (гілля, сухе листя та інше), сьогодні селищною радою організовано вивезення цього сміття, проте в подальшому ця робота проводитися не буде.

Звертаємося з проханням до жителів громади не виносити  сміття на узбіччя доріг та прибудинкові території та  самостійно організовувати його вивезення, або в індивідуальному порядку звертатися до комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства», яке може надавати платні послуги по виконанню цих робіт.

Дякуємо за розуміння та закликаємо всіх долучитися 17 квітня до проведення Всеукраїнського Дня довкілля!